• sportskisavezpancevo@gmail.com

Vesti i aktuelnost

Ja plivam, a ti?

Sa velikim zadovoljstvom, Vas obaveštavamo da je počeo novi ciklus projekta ”Ja plivam, a ti” za školsku 2023/2024. godinu.

Uspešno završena još jedna Evropska nedelja sporta

Proteklih osam dana u Pančevu je održana Evropska nedelja sporta. Sportski savez Pančevo, Savez za školski sport Pančevo uz pomoć grada Pančeva i velikog broja klubova, realizovao je ovu veliku i značajnu manifestaciju. Svih osam dana prezentirali smo razne sportove, a sami posetioci su imali priliku da budu i akteri datog sporta.

Počinje Evropska nedelja sporta

Sportski savez Pančevo u saradnji sa Olimpijskim komitetom Srbije, organizuje Evropsku nedelju sporta u Pančevu. Evropska nedelja sporta je prošle godine održana prvi put u našem Gradu i uspela je da privuče više od 1000 naših sugrađana.

Završen projekat “Leto na Tamišu”

Posle više od tri meseca, završena je manifestacija ”Leto na Tamišu”. Akcija je protekla u lepim i veselim trenutcuma, oplemenjenom rekom Tamiš.

Basket 3×3 Pančevo 2023

Poslednjeg vikenda u avgustu, u nedelju 27.08.2023. godine, organizovalo smo turnir u basketu 3×3. U saradnji sa Košarkaškim savazom Srbije i Gradskom upravom Pančevo, upriličili smo ovaj turnir.