• sportskisavezpancevo@gmail.com

Vesti i aktuelnost

Godišnja skupština

U petak 26.11. održane su dve Skupštine Sportskog saveza Pančevo. U Maloj sali Gradske uprave Pančevo, bilo je prisutno više od 100 delegata, predstavnika kubova i saveza sa teritorije grada.

Andrej Dobričanin drugi u Evropi

U subotu je u Petrovcu na Moru završen Individualni evropski školski šahovski kup 2021. Turnir se igrao po kombinovanom sistemu koji se sastojao iz turnira po klasičnom tempu, rapid turnira i blitz turnira.

Mali sajam sporta

Zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo na svečano otvaranje ”Malog sajma sporta” , u organizaciji Sportskog saveza Srbije, Sportskog saveza Pančevo, Saveza za predškolski sport i rekreaciju i Saveza za školski sport Pančeva, a uz podršku Ministarstva omladine i sporta koje je zakazano za utorak, 18. maj 2021.godine, sa početkom u 12 časova, na Trgu kralja Petra I u Pančevu.