• sportskisavezpancevo@gmail.com

Vesti i aktuelnost

Ja plivam, a ti?

Kao što je najavljeno početkom marta počeo drugi ciklus obuke neplivača ”Ja plivam, a ti” za školsku 2023/2024.

Budi zdrava, vežbaj sa nama

Sportski savez Pančevo, u saradnji sa BeFit fitness klubom i Sportskim savezom Srbije vas pozivaju na besplatne treninge za žene, koji će se održavati u sali Sportskog saveza Pančevo, ponedeljkom i petkom od 17:30 časova.

Važno obaveštenje!

U prilogu se nalaze odredbe u vezi sa Izmenama i dopunama Zakona o javnim nabavkama koje stupaju na snagu 01.01.2024. godine i odnose se na izveštavanje o utrošku budžetskih sredstava, odnosno izdatke koji se sa više od 50% finansiraju iz budžetskih sredstava, a odnosi se na nabavke na koje se Zakon o javnim nabavkama ne […]

Ja plivam, a ti?

Sa velikim zadovoljstvom, Vas obaveštavamo da je počeo novi ciklus projekta ”Ja plivam, a ti” za školsku 2023/2024. godinu.

Uspešno završena još jedna Evropska nedelja sporta

Proteklih osam dana u Pančevu je održana Evropska nedelja sporta. Sportski savez Pančevo, Savez za školski sport Pančevo uz pomoć grada Pančeva i velikog broja klubova, realizovao je ovu veliku i značajnu manifestaciju. Svih osam dana prezentirali smo razne sportove, a sami posetioci su imali priliku da budu i akteri datog sporta.

Počinje Evropska nedelja sporta

Sportski savez Pančevo u saradnji sa Olimpijskim komitetom Srbije, organizuje Evropsku nedelju sporta u Pančevu. Evropska nedelja sporta je prošle godine održana prvi put u našem Gradu i uspela je da privuče više od 1000 naših sugrađana.