Sportski savez Pančevo je i ovog puta bio glavni organizator, uz pomoc tehnickih organizatora SMS fitnes centra i BeFit fitnes kluba. U okviru Dana Fitnesa, pančevcima su se predstavili iskusni instruktori iz Sombora, Beograda i Pančeva . Prikazani su najrazličitiji stilove grupnih fitnes programa. Sedmom Fitness Day-u su između stalih prisustvovali predsednik Sportskog saveza Pančevo, Slobodan Bitević, generalini sekretar Sportskog saveza Pančevo Dejan Perić, u ime Gradske uprave Pančevo, prisutne je pozdravio Većnik za kulturu Nemanja Rotar. Svoje umece u okviru sedmog Dana fitnesa pokazali su: SMS Fitnes centar, BeFit klub, Fitnes klub Forma, Fit Life klub,Fitness room,Max Box, LesMills Srbija, Kangoo klub Pančevo I Sombor, KRG Ruslana, Plesni klub Balerine, Hor Vokal kids. Svim učesnicima se još jednom zahvaljujemo i zakazujemo sledeće druženje za narednu godinu.