Ministar omladine i sporta Republike Srbije Vanja Udovičić, obišao je sa gradonačelnikom Pančeva Sašom Pavlovim, u subotu 30. maja 2020. godine lokalne klubove na teritoriji grada Pančeva, FK ”Mundial” Pančevo, OK ”Odbojka 013” Pančevo i RK ”Dolovo” Dolovo.U obilasku lokalnih klubova organizovano je druženje sa đacima i sportistima, dodeljena sportska oprema i razgovarano o daljem razvoju sporta i omladine.

Predsednik sportskog saveza grada Pančeva Slobodan Bitević, generalni sekretar Sportskog saveza grada Pančeva Dejan Perić i direktor JKP „Mladost“ Pančevo Predrag Stojadinov, takođe su dočekali ministra Udovičića na Sportsko-rekreativnom centru ”Mladost”, nakon čega su se uputili u Halu sportova. Na kraju dana, minstar je posetio i RK ”Dolovo”, dodelivši komplete sportske opreme svim posećenim klubovima.

Ministar Vanja Udovičić i gradonačelnik Pančeva Saša Pavlov, razgovarali su o novim zajedničkim projektima i ovom prilikom najavili nova ulaganja u sport u gradu Pančevu.