Svoj štand imao je Sportski savez Pančevo, aktuelni dobitnik Majske nagrade Sportskog saveza Srbije.

Veliki štand Sportskog saveza Pančevo, bio je opremljen bogatom sportskom opremom, loptama, ali i velikom količinom propagandnog materijala. To veliko šarenilo privlačilo je značajnu pažnju posetilaca Sajma. U svakom trenutnu na štandu je bio i predsednik Sportskog saveza Pančevo, karatista Slobodan Bitević. Njegovo prisustvo u mnogome je doprinelo popularnosti štanda Sportskog saveza Pančevo.

Fotografisali su se, pitali, tražili saveta. Sva tri dana, koliko je Sajam i trajao imali smo veliku posećenost. Sve je zanimalo kakav je Grad Šampiona.

Veliko zadovoljstvo i čast, našem štandu priredio je Predsednik Sportskog saveza Srbije, rvački šampion Davog Štefanek. Pružio je veliku podršku radu Sportskog saveza Pančevo i istakao da mu je veliko zadovoljstvo saradnja sa nama.