U petak 21. decembra 2018. promovisani su najbolji sportisti razvrstani po uzrasnim kategorijama. Ovom prazniku sporta, pored brojnih sportista i sportskih radnika našeg Grada, prisustvovali su i gradonačelnik grada Pančeva Saša Pavlov, predsednik Sportskog saveza Srbije Davor Štefanek, generalni sekretar Sportskog saveza Srbije Goran Marinković, generalni sekretar Sportskog saveza Vojvodine Mladen Stojšin, kao i predsednik Saveza za Školski sport Pančeva Dušan Lukić i generalni sekretar Saveza za školski sport Pančeva Jelena Đorđević.

U kategoriji Školskog sporta proglašeni su:

Najbolji učenik je Ivan Božanić, Gimnazija ”Uroš Predić” iz Pančeva
Najbolje učenice su sestre Mina i Nina Čavić, iz Osnovne škole ”Miroslav Mika Antić” iz Pančeva.
Najbolja Osovna škola je ”Dositej Obradović” iz Omoljice
Najbolja Srednja škola je Medicinska škola ”Stevica Jovanović” iz Pančeva.
Najbolji profeor je Dragan Radosavljević iz Osnovne škole ”Miroslav Mika Antić” iz Pančeva.
Najbolji direktor škole je Milosav Urošević, direktor Osnovne škole ”Goce Delčev” iz Jabuke.

Za najbolje sportiste grada Pančeva proglašeni su:

Najbolji pioniri su:
Marko Milanović, Šah klub ”Svetozar Gligorić” Pančevo
Sara Žunić, Karete klub ”Mladost” Pančevo

Najbolji kadeti su:
Darko Spaskovski, Karate klub ”Dinamo” Pančevo
Miona Brkić, Atletski klub ”Dinamo” Pančevo

Najbolji juniori su:
Stefan Mihajlov, Atletski klub ”Dinamo” Pančevo
Minja Bojović, Tekvondo klub ”Koloseum” Pančevo

Najbolji seniori su:
Aleksandar Ilkić, Košarkaški klub ”Tamiš” Pančevo
Anja Crevar, Plivački klub ”Dinamo” Pančevo

Najbolji veteran je:
Slavko Stanišić, Džudo klub ”Dinamo” Pančevo

Najbolji sportski radnik je:
Biljana Mioč

Najbolji trener je:
Marko Spasov, Plivački klub ”Dinamo” Pančevo

Najbolji klub je:
Rukometni klub ”Dinamo” Pančevo

Jubilarne nagrade su pripale:
Rukometnom klubu ”Dinamo” Pančevo i Fudbalskom klubu ”Sloga” iz Banatskog Novog Sela za 70 godina postojanja.
Klubu dizača tegova ”Dinamo” Pančevo i Odbojkaškom klubu ”Borac” iz Starčeva za 40 godina postojanja.

Specijalne nagrade su pripale:
JKP ”Maldost” Pančevo
JKP ”Zelenilo” Pančevo
JKP ”ATP” Pančevo

Nakon proglašenja, pančevački sportisti i njihovi gosti nastavili su druženje u foajeu Cenra za kulturu do prvih večernjih sati. Novo viđenje je zakazano za naredni decembar.